آتنا همايش، با ارايه ابزارهای يکپارچه سعی بر آن دارد تا برگزاری همايشها، کنفرانسها و وبينارها را با استفاده از ابزارهای تحت وب و شبکه آسان تر نموده و فرايندهای برگزاری يک رويداد را بطور کامل پوشش دهد، با استفاده از اين ابزار ها، شما ميتوانيد:
1- دبيرخانه آنلاين همايش خود را راه اندازی نموده و نسبت به ثبت نام، دريافت مقالات، داوری مقالات، ثبت نام در کارگاه ها، ارايه کارت حضور در همايش، دريافت هزينه ها بصورت آنلاين، اطلاع رسانی در خصوص همايش با استفاده از پيامک، ايميل و درج مطلب در سايت و ...... اقدام نماييد.
2- در روز برگزاری همايش، خدمات ارايه شده خود را کنترل نموده و آمار شرکت کنندگان، هدايای داده شده، وضعيت توزيع غذا، کنترل ورود به کارگاه ها را با استفاده از بارکد درج شده بر روی کارت شرکت کنندگام در همايش داشته باشيد.
3- با برگزاری آنلاين وبينار، به ارايه محصول، آموزش نرم افزار، توضيح خدمات و يا هر موضوع ديگری در فضای مجازی اقدام نماييد.
4- با درج اطلاعات همايش خود در "کنفرانس ايندکس" مخاطبين خود را از همايش خود مطلع نماييد يا از همايش های مربوط به خود خود آگاهی يابيد.
5- همايش خود را بصورت آنلاين در روز همايش بر روی سايت قرار دهيد تا افرادی که امکان حضور در محل برگزاری را نداشته اند، از مطالب ارايه شده در همايش شما مطلع گردند.
6- طراحی پوستر، کارت شرکت کنندگان در همايش، CD مقالات ارايه شده همايش خود را به ما بسپاريد.
امکانات نرم افزار دبیرخانه همایش
         
مدیریت داوران همایش و کنفرانس  مدیریت کارگاه های آموزشی صدورگواهینامه حضور زمانیندی مراحل پذیرش مقاله تنظیم حسابهای بانکی جهت هزینه ثبت نام
         
تنظیم انواع شرکت رد همایش تعریف انواع ارئه مقالات تعریف محورهای همایش یا کنفرانس تنظیم مراحل پذیرش مقالات امکان ارجاع به داور بصورت خودکار
         
امکان داوری گروه مقالات دریافت اینترنتی هزینه شرکت در همایش اطلاع رسانی خودکار از طریق ایمیل اطلاع رسانی خودکار از طریق SMS انتشار خودکار مقالات تایید شده
         
ارسال خبرنامه به تفکیک نقش درج تبلیغات حامیان همایش در سایت مدیریت مطالب سایت    
         
خدمات ويژه

با سفارش هر کدام از نسخه های "نرم افزار دبيرخانه همايش"،  خدمات رايگانی از جمله ميزبانی وب برای مدت يک سال، ثبت دامنه برای همايش برای مدت يک سال و پشتيبانی رايگان نرم افزار برای مدت 6 ماه بدون پرداخت هزينه ای دريافت خواهيد نمود.

میزبانی وب رایگان
  
دامنه رایگان
  
پشتیبانی 6 ماه رایگان
 
 
 
 
           

 

 

18 58 75 88(021)
info@atenahamayesh.ir

خیابان بهشتی،خیابان کاووسی فر، کوچه آریا وطنی، پلاک 5، طبقه چهارم غربی